אחיו של אובמה מצטרף לחמאס ואומר "ירושלים היא שלנו; אנחנו באים "

קרן שועיבת ב -28 בינואר 2014 מאליק של אובמה
מאת ואליד שועיבת ובן ברק

בעוד שבצנעא תימן ב2010, אחיו של הנשיא ברק אובמה מאליק של אובמה היה באירוע כנס יתומי קרן פיתוח (ODF). שהוא כותרת אירונית למדי בהתחשב התצלום הקבוצתי מאליק  פרסם באתר האינטרנט שלו.בצילום, שניתן לראותו ללבוש צעיף חמאס (כפייה) הנושאת את הסלוגן הפלסטיני הידוע  – "ירושלים היא שלנו ! אנחנו באים" זה כולל גם מפה של פלסטין שאומרת, 'מן הנהר ועד ים! 'במילים אחרות, מאליק אומר, אין ישראל.

Malik_Hamas_Scarf_2010
Scarf translated: Jerusalem is ours – WE ARE COMING!

הנה הבוס של מאליק של אובמה (מאליק עובד בשבילו באופן רשמי בתפקידו _ מזכ"ל כIDO ) סוהר אל דהב במהלך ביקורו בעזה בשנה שעברה באירוע של חמאס עם קבוצת ראש הממשלה, איסמעיל הנייה, ומנהיג הרוחני של האחים המוסלמים יוסוף אל-קרדאווי. שים לב שהוא לובש כפייה דומה בכנס שכותרתו "סיוע לירושלים ובעזה":

Suar_al-Dahab_keffiyeh
Malik’s boss, Suar al-Dahab, wearing a similar keffiyeh in Gaza.

הנה מאליק ב2010, עם אל דהב בחרטום, סודן במהלך כנס ארגון דעוה האסלאמי  שמנוהל על ידי מנהיג הטרור סודן עומר אל באשיר, המשתייך לתנועת האחים המוסלמים, והוא מבוקש על פשעים נגד האנושות :

1
Malik Obama and Suar al-Dahab.

כמו פוליטיקאי בריטי ג'ורג' גאלווי מאליק  מרגיש בנוח עם תומכי המסר המוטבעים על צעיפים הבאים:
למקרה שיאמרו לנו מאליק היה הונה ללבוש סמל כזה של שנאה וגזעני כמו המלך השוודי קרל גוסטב ואשתו המלכה סילביה היו נדון בכמה דברים. קרל וסילביה הסירו את  הכאפייה במהירות לאחר שכמה אופורטוניסטים הניחו עליהם את הצעיפים והרחיק את עצמם מההודעה.

1
British politician George Galloway and Hamas Prime Minister Ismail Haniyeh with similar scarfs.

מאליק  הרבה יותר  שונה.

Swedish_Royalty_Keffiyeh-e1390854277288
Swedish King Carl Gustaf and Queen Sylvia: deceived into wearing hateful keffiyehs.

הוא יודע קרוא וכתוב בערבית שוטפת. , כמו גם רבים בבני משפחתו, כמו בן דודו מוסא איסמעיל של אובמה והדוד סעיד, שהיה דמות בולטת באוניברסיטת והביסט בערב הסעודית. לברק אמר את שורות פתיחה של השיחה בערבית לתפילה עם 'מבטא מדרגה הראשונה "על פי ה"ניו יורק טיימס" ניקולס קריסטוף.

1
Musa Obama and Sayyid Obama at Umm al-Qura University.

הכפייה (או הצעיף) לא רק אומר, 'אל אקצה היא שלנו ולא בית המקדש שלהם'. זה גם אומר 'Innana Qadimun', המתרגם לאומר 'אנחנו צועדים קדימה ". פקודת הקרב המפורסמת שבו היא התייחסות לנבואה שיום אחד העולם המוסלמי יצעד בירושלים ולאחר מכן את העצים ואבנים יתפלצו, "הנה יהודי מתחבא מאחוריי … בוא יא מוסלמי, בוא והרוג אותו".

הנה חסנא, אמא של תנועת ההתנגדות, עוטה כפייה: זוהי תמונה של חסנא דחוקה בין הנייה (L) ומנהיג החמאס, חאלד משעל,  עוטה כפייה בתמונה הזאת:

1
Khansa, mother of the Resistance movement, dons the keffiyeh.

 

Khansa_Haniyeh_Meshal-e1390856040135
Khansa between Hamas Prime Minister and Hamas leader Khalid Mash’al.

מי שרואה את זה כעניין של אשמה על ידי היקשרות יתקל בעיות עיקריות. הנשיא ברק אובמה מאליק הם הרבה יותר קרובים ממה שהוא הודה בפומבי. בראיון שפורסם במגזין GQ ביולי שעבר מאליק נעלב באפיון שלו ושל הנשיא כחצי אחים רק 'חצי?':

"כולם מדברים עלינו כמחצית  רבעון  … צעד, דברים כאלה", הוא אומר_ מרוצה אפילו על ידי הטעם של אותן המילים. "אני חושב שזה כמו מידות ומשקלות. זה אפילו לא עלה על דעתנו עד שהפך לנשיא, עד שזכה לגדולה. ועכשיו אנחנו כמו סוג של סלבריטאים.

"אבל זה פס של בורות", הוא מוסיף. "כאן באפריקה שאנחנו לא חושבים על זה כ 'חצי' זה או אחר.במשפחה מורחבת, מישהו  האח שלך גם אם הוא רק בשבט שלך. אז אני … אני אובמה "

תמונה של מאליק כשושבין בחתונתו ברק נוטה לגבות את הטענה:
באותו הראיון GQ מאליק עומד על כך שהוא ואחיו ('חצי?' במילה נשארים בחוץ מתוך כבוד מאליק) אכן קרוב:
שאל את מאליק באיזו תדירות הוא ואחיו מדברים בימינו, והוא מתגאה שזה בערך פעם בשנה, כאילו זה הוכחה לקשר האינטימי שלהם. "כמובן שאנחנו קרובים!" מאליק אומר, קצת בקול רם מדי. "אני זה שהביא אותו לכאן לקוגלו ב -1988! אני חשבתי שזה היה חשוב לו לבוא הביתה ולראות שממנו באה משפחה, אתה יודע, את שורשיו ".

1
Malik best man at Barack’s wedding.

אובמה שיקר לגבי משפחתו

באשר לטיב יחסיו של ברק עם אחיו, ובכן, הוא לא אומר הרבה על זה, אבל יש לו לברק היסטוריה של חוסר יושר כשמדובר על הקרובים שלו ועל כמה הוא קרוב למשפחתו. בסוף השנה שעבר, לברק נאלץ להודות שהוא נשאר עם דודו אוניאנג במהלך ימים שהיה  באוניברסיטת הרווארד. לפני ההודאה נאמר לציבור האמריקאי לברק מעולם לא פגש את הדוד שלו. מזכיר העיתונות של הבית הלבן ג'יי קארני הציג הסבר מאוד לא יאומן לחוסר העקביות.

1
Onyango Obama: Barack lied about knowing him.

 

אח נוסף של אובמה – עם מארק Ndesanjo של אובמה – האשים את הנשיא על ששיקר לגבי מערכת היחסים שלהם, כמו גם, לאחר לברק אמר שהשניים נפגשו רק פעם אחת, ככל הנראה בעת ביקורו של הנשיא סין בסוף 2009 Ndesdanjo מתעקש שהם נפגשו כמה פעמים, שראשיתה.ל-1980, במהלך ראיון עם לורה אינגרהם, באמצעות סקירה לאומית:
"שמעתי שאחרי הפגישה שהייתה לנו בבייג'ין ואני יכול להגיד לך שהייתי המום מזה – אני לא יודע למה הוא אמר את זה" אמר Ndesandjo ללורה אינגרהם, והוסיף כי הוא פגש את ושל הנשיא מספר פעמים במהלך שנים ועדיין לא בטוח המוטיבציה שלו היה לביצוע הטענה. "אני חושב שהוא היה להיות נשיא ולא להיות האח שלי", אמר Ndesandjo.

אוקי, אז לפי לברק, הוא רק פגש את אחיו עם מארק פעם אחת המפגש היה בסין, נכון?

1
Barack and brother Mark Ndesanjo Obama met in China in 2009.

אם ברק נפגש רק פעם אחת עם מארק (בסין), איך הוא מסביר את התמונה של עם מארק בבית הלבן עשרה חודשים קודם לכן, במד השני של העולם  בכדי להיות נוכח במהלך השבעתו של ברק

Mark_Ndesandjo_White_House-e1390860046864
Mark Ndesandjo Obama at White House for Barack’s inauguration in 2009.
מודעות פרסומת

מחשבה אחת על “אחיו של אובמה מצטרף לחמאס ואומר "ירושלים היא שלנו; אנחנו באים "”

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s